Softnews

Ще десять смартфонів від Xiaomi не отримають оновлення Android 11

Обговорення
Android 12

Компанія Xiaomi викреслює ще десять смартфонів, які в майбутньому могли б отримати оновлення до Android 11, а, відповідно, і ОС MIUI 12. В «розстрільний список» потрапили навіть минулорічні флагмани, в розвитку яких фірма не бачить комерційного сенсу.


Варто зауважити, список смартфонів, які не стануть отримувати оновлення, досить сильно шокував громадськість. Зокрема, перелік включає такі серйозні телефони, як Xiaomi Mi Max 3, Mi 8 Youth, Mi 8 SE, Mi 8 Explorer Edition, Xiaomi Mi 8 м Xiaomi Mi MIX 3/2. У цей список техніки входять не тільки «сезонні» телефони, які випускаються для підтримки провідних представників лінійок, а й флагмани. Зокрема, деякі з них були випущені рік тому, а вартість їх і зараз неабияка через постійний попит. Також цікаво те, що деякі провідні моделі зі списку працюють на чіпсеті Snapdragon 845, який цілком собі міг би розкрити можливості Android 11, проте розробники Xiaomi все ж вирішили залишити їх осторонь.

Xiaomi Mi 8 SE

Практично всі девайси з наведеного вище списку все ж отримають оновлення і MIUI зокрема. Однак ОС оновиться на Android 10, а до наступної версії рости не буде. Крім цього, смартфони будуть знаходиться у продажу, тобто з виробництва їх знімати не будуть. Просто керівництво Xiaomi вирішило, що перед повноцінним випуском нової операційної системи, на яку покладено великі надії, слід залишити в стороні минуле і сконцентруватися на майбутньому.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell будет чинить упавшие смартфоны своих абонентов

В минуле

Експерти назвали п’ятірку додатків, які шкодять вашому смартфону

В майбутнє

Також буде цікаво