Softnews

Опція в популярному месенджері дозволяє побачити чужі повідомлення

Обговорення
месенджер

Незважаючи на те, що месенджерів для спілкування зараз дуже і дуже багато, найпопулярнішим з них як і раніше залишається WhatsApp. Цей месенджер затьмарив собою всіх конкурентів, оскільки саме його вважають найбільш привабливим і зручним для спілкування. Завдяки цьому, кількість користувачів WhatsApp вже перевалило за 2 мільярди. Однак дуже багато хто висловлює сумніви в тому, що месенджер досить безпечний для приватних листувань. Зокрема, стало відомо, що всього одна опція дає можливість підглянути чужі листування.


В настройках месенджера є така опція як “Прямий зв’язок”, вона дозволяє листування між користувачами навіть не вказуючи номер телефону. Це дуже зручно, але є і дуже неприємна сторона цієї ситуації.

whats app

Тепер, щоб отримати доступ до повідомлень іншого користувача, досить перейти на сторінку, яка знаходиться за адресою https://wa.me/number, де замість number вказали номер телефону користувача, повідомлення якого вас цікавлять. Якщо ви не хочете допустити, щоб таким чином були прочитані ваші особисті повідомлення, радимо вам прямо зараз перейти до налаштувань месенджера на своєму телефоні і відключити опцію Прямий зв’язок.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

4 папки на Android, які ви ніколи не повинні видаляти

В минуле

Ключ від дверей тепер можна підробити з допомогою смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво