Softnews

Складено ТОП-5 безкоштовних редакторів, для обробки фотографії на iPhone

Смартфони і планшети компанії Apple славляться своїми крутими фотоможливостями. Правда, іноді знімки виходять не зовсім ідеальними і їх доводиться підтягувати в редакторах. Які безкоштовні програми подібного роду підходять для таких цілей найкраще? Зараз дізнаємося.

№5 – Squaready

Squaready – зручний софт, який особливо добре підходить для обробки панорамних фото. У ньому можна легко прикрасити зображення рамкою. Варіантів безліч на будь-який смак і колір. Здебільшого фоторедактор працює автоматично, тому перетворити знімок можна без особливої участі з боку користувача.

№4 – Phonto

Phonto – нішева програма, якій немає рівних, коли потрібно нанести на фотографію якийсь текст. У ній доступні понад декілька сотень різноманітних шрифтів, за допомогою яких можна задати знімку той чи інший настрій. Крім додавання тексту користувач може налаштувати його фон, тіні, обведення, а також розмір напису.

№3 – Moldiv

Moldiv володіє досить багатим, як для безкоштовного фоторедактора функціоналом. З його допомогою можна легко створити зображення в стилі глянцевого журналу. Для таких цілей тут є широкий інструментарій, що включає в себе безліч різних рамок для колажів і режим краси. У ньому штучний інтелект реалістично вирівнює овал обличчя, а також робить шкіру більш гладкою.

№2 – Snapseed

Snapseed – один з найбільш просунутих фоторедакторів для iPhone і iPad. Софт пропонує професійний набір інструментів, тому з ним ви зможете виконувати різні функції, які недоступні в інших додатках. Серед них: застосування фільтрів лише до обраних ділянок знімка, точкова корекція, розмиття фону і все в такому стилі. До того ж, є історія дій, тому в разі чого можна швидко скасувати останній крок або будь-який із застосованих інструментів.

№1 – VSCO

VSCO – більше, ніж фоторедактор. Це повноцінна соціальна мережа для любителів мобільної зйомки, в якій можна ділитися своїми фотографіями і насолоджуватися роботами інших користувачів. У програмі зібрана величезна кількість різноманітних інструментів і різноманітних фільтрів. Є можливість створення рецептів з певними налаштуваннями, які стануть в нагоді тим, хто намагається вести свій іnstagram в певному стилі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button