Softnews

Які функції iPhone варто відключити відразу після покупки

Коли ви купуєте або налаштовуєте новий iPhone, на ньому за замовчуванням активовані деякі функції, частину з яких ви включаєте самі, щоб якомога швидше завершити первинне налаштування. Але факт в тому, що більшою частиною цих функцій ви напевно не будете користуватися взагалі. І набагато простіше їх відключити, щоб не перевантажувати пристрій зайвими повідомленнями і заодно заощадити заряд акумулятора.

Пропозиції Siri

У більшості випадків пропозиції Siri не потрібні взагалі. Вони відображаються при пошуку, на заблокованому екрані, на екрані «Додому» і у функції «Поділитися». Однак дуже рідко пропозиції Siri працюють так, як треба. Ми майже ні разу не бачили, щоб там відображалися додатки, якими користуємося. Пропозиції Siri включені за замовчуванням, але їх можна легко відключити: відкрийте Налаштування – Siri і Пошук – Пропозиції Siri і вимкніть їх.

Клацання клавіатури і звук блокування

Це завжди перше, що ми відключаємо на iPhone. Ну правда, навіщо в 2021 році потрібен звук клавіатури? Як правило, він тільки дратує, а не допомагає. Те ж саме можна сказати про звук блокування екрану. А ось тактильні сигнали ми б залишили, зручно, коли дії з інтерфейсом супроводжуються вібрацією.

Щоб відключити клацання клавіатури і звук блокування iPhone, відкрийте Налаштування – Звуки, тактильні сигнали і приберіть відповідні тумблери.

Підняття для активації iPhone

Спочатку нам здалося зручним, що коли піднімаючи телефон, екран відразу загоряється, але потім помітили, що у цієї функції дуже багато помилкових спрацьовувань. Ми можу просто нести iPhone в руці, не торкатися до нього, а екран раз у раз буде загорятися. У підсумку за порадою читачів відключили цю можливість взагалі. Це можете зробити і ви, для цього відкрийте Налаштування – Екран і яскравість і приберіть пункт «Підняття для активації».

Навіщо потрібно екранний час на iPhone

З виходом iOS 12 Apple дала можливість обмежувати проведення часу в різних додатках. Разом з цими обмеженнями з’явилася різна статистика, пов’язана з часом, витраченим на використання тих чи інших додатків у вигляді функції «Екранний час» . Ми один раз спробували її, але зрозуміли, що самостійно справляємося з контролем часу в додатках. Найбільше часу ми проводимо в месенджерах, і просто для себе вирішили відключити деякі повідомлення на чати. А ось повідомлення, які приходять щопонеділка, тільки дратують. Інформація про те, що ми почали проводити за екраном більше або менше часу, ніяк не допомагає, враховуючи, що ми часто користуємося навігатором, і він робить статистику взагалі марною.

Щоб відключити Екранний час, відкрийте Налаштування – Екранний час і вимкніть його.

Автоматичні великі літери і автокорекція

Ще одна функція, яка більше дратує, ніж допомагає. Часто автокорекція виправляє слова, які спочатку написані правильно, але вона приймає одні слова за інші. Вона начебто повинна навчатися на основі слів, які користувач використовує найчастіше, але в нашому випадку вона виявилася марною. Автоматичні великі літери теж не використовуємо, в листуванні це не так важливо.

Щоб відключити ці функції, відкрийте Налаштування – Основні – Клавіатури і приберіть зайві тумблери.

Можливо, якісь з цих функцій використовують деякі наші читачі, але в більшості своїй без них можна обійтися.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button