Softnews

Samsung шокував заявою про майбутні смартфони

Обговорення
Samsung Galaxy S20 +

Зовсім скоро компанія Samsung проведе прес-конференцію Galaxy Unpacked, на якій будуть представлені флагманські смартфони Samsung Galaxy S20 і нова розкладачка з гнучким екраном Galaxy Z Flip.


На цьому тижні на офіційній сторінці операційної системи Android в соціальній мережі Twitter з’явився тизер, який натякає на доволі шокуючі новини для шанувальників смартфонів Samsung Galaxy, а також операційної системи Android.

Тепер же головний редактор видання Android Central Ендрю Мартонік (Andrew Martonik), не називаючи своїх інформаторів, заявив, що нові смартфони Samsung будуть працювати під управлінням чистої операційної системи Android без фірмової оболонки. Такого від компанії ніхто не очікував, аде вона завжди була відома своєю фірмовою накладкою для ОС.

Нагадаємо, смартфони Samsung довгий час оснащувалися оболонкою Samsung Experience, яку близько року тому змінила One UI. Восени минулого року була представлена ​​оновлена ​​версія One UI 2.0. Дуже дивним здається можлива відмова Samsung від розробки власної оболонки, проте дана інформація поки що не була офіційно підтверджена представниками південнокорейської компанії.

Захід Galaxy Unpacked пройде 11 лютого цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названі найбільш небезпечні місця в літаку

В минуле

70 копеек за 10 Гб: новый тариф от lifecell

В майбутнє

Також буде цікаво