Softnews

Xiaomi опублікувала список «мертвих» смартфонів

Обговорення
Xiaomi Redmi Note 7
Xiaomi Redmi Note 7

На офіційному сайті компанії Xiaomi з’явився список смартфонів, які не отримають в майбутньому оновлення ОС Android 11. До цього переліку потрапили чинні телефони, які отримують підтримку, а також зняті з виробництва моделі.


Варто зауважити, що інформація офіційна, не інсайдерська, надійшла вона від прес-центру компанії. «Під гребінку» потраплять деякі моделі лінійки Redmi, в тому числі 8 і всі його модифікації, також Xiaomi Mi, починаючи від CC9e, і закінчуючи Mix Alpha, а також апарати Redmi Note 7 / 7S і 7 Pro. Дані смартфони не отримають прийдешнє оновлення Android 11, так як компанія не бачить комерційних перспектив в наступному вдосконаленні морально і технічно застарілих гаджетів.

Redmi Note 7 Pro

Варто зауважити, що ті смартфони, які ще підтримуються і випускаються компанією, зовсім без оновлень не залишаться – дрібні патчі, які вдосконалюють захист прошивки і її функціонал, будуть і далі випускатися час від часу. Просто нова ОС під них виходити не буде. Що стосується телефонів, які вже зняті з виробництва, то ніяких технічних поправок під них програмісти фірми випускати не будуть.

Дана інформація з’явилася на сайті компанії другого вересня поточного року, за повідомленнями співробітників, з часом він поповниться ще кількома моделями. Очевидно, що Xiaomi хоче звільнити ресурси, які витрачалися на підтримку старих гаджетів, і перенаправити їх на вдосконалення власної операційної системи під нову версію прошивки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony PlayStation 4 Pro можна отримати безкоштовно до кінця жовтня

В минуле

Sony PlayStation 4 Pro можно получить бесплатно до конца октября

В майбутнє

Також буде цікаво