Softnews

Цифровізація невідворотна: в Резерв+ додали новий функціонал

У мобільному додатку від Міноборони “Резерв+” з 18 червня доступні електронні військово-облікові документи, які є аналогом військового квитка чи приписного.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Відчуття, ніби запускаємо майбутнє разом з командою. Електронний військово-обліковий документ вже доступний у “Резерв+”. Цифровізація невідворотня, — написала вона.

У новому оновленні “Резерву+” зазначено, що ці документи містять інформацію з реєстру “Оберіг” — відомості про відстрочку, бронювання, порушення правил військового обліку, дати проходження ВЛК тощо.

У Міноборони наголошують, що електронний військово-обліковий документ має таку ж юридичну силу, як паперовий військовий квиток чи приписне свідоцтво. За QR-кодом співробітники ТЦК чи поліції зможуть перевірити необхідну інформацію.

Крім того, у “Резерв+” з’явилася функція “Виправити дані онлайн” для двох випадків:

  • “Я військовослужбовець, але досі на обліку” — для солдатів, чий актуальний статус не відображається у реєстрі “Оберіг”.
  • “Дані не знайдено” — для всіх військовозобов’язаних, хто отримав таке сповіщення в додатку “Резерв+”.

Щоб отримати доступ до своїх даних у додатку, потрібно авторизуватися через BankID та вказати актуальні дані: мобільний номер, електронну пошту та адресу проживання.

Раніше в Міноборони анонсували нову функцію у “Резерв+”, яка дозволить отримувати електронне направлення на військово-лікарську комісію. Ця функція планується у найближчих оновленнях додатку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button