Telegram тепер приймає платежі через свій месенджер

Зараз на головній

Власники месенджера Telegram випустили нове оновлення, яке сильно змінило функціонал програми. Найцікавішим нововведенням стала можливість відправляти грошові перекази безпосередньо через додаток.


Детальний про нововведення

Дана можливість стала активною разом з останнім оновленням Telegram, яке вийшло кілька днів тому. Після нього було випущено пару патчів, які виправили помилки, що виникають при використанні нових функцій. Це показує, наскільки велику роботу провели програмісти компанії.

Фактично, нове оновлення додало кілька функцій:

  • можливість відправляти і приймати грошові платежі через сам месенджер;
  • нові візуальні ефекти, включаючи нічний режим і пак анімацій;
  • відкладені голосові чати.

Почнемо з головного – можливості відправляти платежі. Тепер виробляти грошові транзакції можна через будь-яке меню – особисті повідомлення, групи або загальні чати. У цій операції Telegram є посередником між користувачем і обраною платіжною системою. За фактом, коли ви активуєте функцію переказу в месенджері, він просто перенаправляється в платіжний шлюз системи, яких на даний момент підтримується цілих вісім. Серед них присутня всім нам знайома LiqPay, а також ще 7 популярних фінансових систем. Таким чином представники Telegram додали затребувану функцію, проте не стали обтяжувати себе створенням гаманців і інших економічних модулів в своїй програмі.

Друга цікава опція – відкладений голосовий чат. Вона спрямована на адміністрацію різних груп і паблік, щоб можна було створити чат на певний час, а користувачі підключалися б до нього, коли захотіли.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей