Softnews

God of War отримала підтримку основних функцій карти Nvidia RTX

Геймери зі всього світу можуть радіти, God of War нарешті вийшла на ПК. Це означає, що величезна група гравців отримує шанс випробувати подорож Кратоса та Атрея. А компанія NVIDIA, яка подбала про оновлення драйверів Game Ready, неодмінно їм в цьому допоможе.


God of War нарешті на ПК

Такого повороту подій ми б точно не очікував рік тому. God of War – один з найбільших ексклюзивів PlayStation – нарешті дебютував на ПК. 

Однак перед тим, як зануритися в гру з головою, варто оновити графічні драйвери. Якщо у вас є відеокарта серії NVIDIA RTX, на вас чекає чудова розвага. Драйвери Game Ready версії 511.23 передусім підтримують технології DLSS і Reflex у God of War. Завдяки цим покращенням продуктивність гри можна збільшити до 45% для роздільної здатності 4K.

NVIDIA Reflex також здається цікавим доповненням. Для цієї функції більше не потрібна карта з підтримкою RTX, і вона працюватиме на GeForce серії 900. Завдяки цим налаштуванням Кратос може реагувати на наші команди на 22% швидше. God of War – це дуже інтенсивна гра-екшн, тому кожна мілісекунда на вагу золота.

Ти ще не готовий!

God of War на комп’ютерах — це не просто звичайний порт з PlayStation 4. Гра підтримує роздільну здатність 4K і 120 кадрів в секунду. Крім того, відбулося багато змін у плані створення тіней – іноді на краще, іноді гірше. Найбільшою проблемою для розробників, однак, виявилася підтримка надшироких екранів – в основному через те, що ігровий процес не включає жодних скорочень камери.

Якщо ви не грали в God of War на консолях PlayStation, то на неї точно варто витратити навіть 1 199 гривень, саме стільки вона коштує в українському Steam. Наша рецензія на гру вже доступна.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Також гляньте
Close
Back to top button