Windows 11 вже потрапила в руки до перших користувачів

Зараз на головній

Американська корпорація Microsoft займається створенням і випуском на ринок нових версій операційних систем уже більше ніж 25 років, а найсучаснішим її творінням є платформа Windows 10, випущена ще влітку 2015 року. З тих самих пір їй вдалося знайти неймовірно велику популярність, проте в цьому немає нічого дивного, адже користувачів фактично примусово змушували почати її використовувати. Втім, на щастя, за чутками від інсайдерів, вже незабаром на ринок буде випущена абсолютно нова платформа – Windows 11. Навіть не дивлячись на те, що її анонс ще не відбувся, вже відомо про ті переваги і нововведення, якими вона гарантовано абсолютно точно зможе приємно порадувати всіх користувачів.


Windows 11 вже доступна, але не всім….

Як стало відомо від надійних джерел, операційна система Windows 11 вже потрапила в руки до перших користувачів, проте поки що тільки до співробітників Microsoft. Новітня платформа надійшла в стадію тестування, в рамках якого планується виявити всі баги і недоліки, зробивши це до моменту релізу. Такий, як очікується, відбудеться вже в самому кінці 2020 року або в першій половині 2021 року, тобто, простіше кажучи, занадто довго чекати не буде потрібно, і це звичайно ж вкрай великий плюс для всіх тих, хто вже втомився від Windows 10 і всіх тих проблем, які вона в собі містить. Навіть випущене днями оновлення May 2020 Update виявилося настільки нестабільним, що його вирішили відкликати, а його автоустановку на комп’ютери скасувати.

Windows 10

А чи Windows 11?

В офіційних технічних документах Microsoft, які потрапили в руки журналістів, не містяться відомості про те, як саме конкретно буде називатися нова операційна система, тому найменування Windows 11 є лише найбільш очевидним. Таким чином, нова ОС може отримати цілком іншу назву, проте це не вплине на перелік тих особливостей і переваг, якими вона приємно порадує всіх користувачів. Власники комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних пристроїв можуть розраховувати на підвищену швидкість роботи, на посилену систему захисту, на багаторазово збільшену стабільність, на новий інтерфейс, на перероблені з нуля стандартні програми та ігри, а також на багато іншого.

Безпека даних – головне

На особливу увагу заслуговує функція створення резервних копій і швидкого відновлення з них, тобто, простіше кажучи, власникам комп’ютерів абсолютно точно стане набагато легше і простіше як створювати бекапи, так і відновлюватися з них, якщо раптом щось трапиться. Крім того, всі оновлення в Windows 11 зможуть встановлюватися у фоновому режимі без будь-яких перезавантажень, тому не доведеться кожного разу виконувати перезавантаження або якісь інші дії. Це лише невелика частина від усіх тих нововведень, які принесе разом з собою нова ОС, а приписують їй насправді неймовірно багато різних переваг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,084Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей