Softnews

Xiaomi випустила глобальну MIUI 12 для народних улюбленців

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

Жодного дня не минає без новин про те, що компанія Xiaomi оновила один зі своїх смартфонів до нової версії фірмової оболонки MIUI 12. На цей раз хвалитися свіженьким оновленням можуть власники двох народних і улюблених смартфонів Xiaomi Mi Note 10 Lite і Xiaomi Mi Note 10 Pro.


Нагадаємо, що обидва смартфона працюють на базі процесора Qualcomm Snapdragon 730G. Старша модель Mi Note 10 Pro була представлена ​​в листопаді минулого року і практично відразу поcтупила в продаж в Україні. Незважаючи на те, що смартфон не можна вважати флагманом, цінник його виявився досить високим.

Redmi Note 10 и Redmi Note 10 Pro

У квітні цього року був анонсований полегшений Xiaomi Mi Note 10 Lite, який отримав більш демократичний прайс. При цьому Mi Note 10 Lite дістався більш скромний набір чотирьох камер без телефото об’єктива і оптичного зуму. Повідомляється, що на обох смартфонах прошивка заснована на операційній системі Android 10, проте в подальшому очікується перехід на Android 11. Зокрема “прошка”, яка продається в Китаї під назвою Xiaomi Mi CC9 Pro, вже тестується з Android 11.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 10: новий недорогий смартфон, який дасть фору багатьом

В минуле

Названо ознаки того, що ваш смартфон зламали

В майбутнє

Також буде цікаво