Hardnews

Poco X3 NFC – стали відомі ціни доступної новинки

Poco X3 NFC

Незважаючи на те, що напередодні в мережі з’явилося відео-розпакування нового недорогого смартфона Xiaomi Poco X3 NFC, ми до кінця не знали, скільки буде коштувати новинка на старті. Але, на щастя, ми живемо за часів розквіту інтернет-інсайдерів, завдяки чому ціни очікуваної новинки все ж були розкриті.


Так, якщо вірити даним, опублікованим виданням Technoclast, Poco X3 NFC буде продаватися у двох варіантах: стандартному і Premium-виданні. За перший Xiaomi попросить 226 доларів, в той час як більш просунута версія буде доступна за ціною в 268 доларів. На даний момент не зовсім ясно, в чому саме полягає відмінність між різними версіями пристрою.

Poco X3 NFC

Нагадаємо, що згідно з наявною інформацією, Poco X3 NFC буде працювати на базі процесора Snapdragon 732G, матиме підтримку підвищеної частоти оновлення екрану 120 Гц і квадрокамеру з головним модулем на 64 Мп. Анонс смартфона очікується 7 вересня 2020 року.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Яким буде Айфон 12: особливості базової моделі з нової серії смартфонів

В минуле

Redmi Note 10: новий недорогий смартфон, який дасть фору багатьом

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle