Названі найнадійніші смартфони

Зараз на головній

Власник сервісного центру назвав iPhone смартфонами, які найчастіше доводиться ремонтувати.


У розмові з журналістами майстер, який вісім років займається ремонтом техніки, помітив, що найчастіше його компанії доводиться мати справу з iPhone. На них припадає близько 20 відсотків від загальної маси пристроїв. Відповідно, дана статистика може говорити як про те, що смартфони Apple є менш надійними, ніж інші моделі, так і про те, що iPhone сильно поширені на ринку.

На друге місце фахівець помістив продукцію компанії Samsung, на яку припадає 15 відсотків заявок, на третє – телефони від Huawei. Замикають топ-4 смартфони від Xiaomi. «Інших уже не можна перерахувати – це загальна маса», – заявив майстер.

Також фахівець відзначив, що іноді спостерігається аномальна кількість звернень по конкретній поломці того чи іншого пристрою. Наприклад, кілька років тому клієнти приносили iPhone 6 в сервіс по 5-6 разів на день. Користувачі просили замінити акумулятор.

Майстер підсумував, що через те що запчастини на iPhone є дуже дорогими, сервісний центр не тримає їх на складі. Часто, якщо клієнтові потрібна заміна оригінального компонента, то він знімається з нового пристрою: «У таких випадках деталі дістаються з розбору нових телефонів: купується новий смартфон». Експерт зауважив, що в разі заміни дисплея iPhone 12 Pro Max клієнт може «попасти» на 20 тисяч гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо простий спосіб в рази знизив витрату батареї на смартфоні

Рано чи пізно акумулятор смартфона починає підводити і показувати все менші показники автономної роботи. З цим можна змиритися, а...

Більше схожих статей