Hardnews

Названо продукти, які захищають від COVID-19

Обговорення
капуста

Видання The Sun, посилаючись на дослідження вчених з Університету Монпельє, опублікувало матеріал, у якому були перераховані продукти, які захищають від коронавірусу.


Так, в ході дослідження було виявлено, що серед жителів тих країн, в яких були виявлені низькі показники смертності від COVID-19, особливу популярність мали різні види капусти. Зокрема, в Німеччині та Південній Кореї жителі часто вживають квашену капусту і кимчи. Як повідомляється, дані продукти багаті антиоксидантами, які сприяють зміцненню імунної системи. Крім того, згідно з опублікованими даними, вони зменшують ризики перебігу коронавірусної інфекції у важкій формі, з чим і пов’язаний той факт, що жителі цих країн частіше видужують.

Також низький показник смертності фіксується в Греції, Туреччині та Болгарії. Що стосується переваг в їжі жителів цих країн, то тут популярним є йогурт. Відомо, що даний продукт також має в складі антиоксиданти, проте в меншій кількості, в порівнянні з квашеною капустою.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новая почта меняет график работы сотен своих отделений

В минуле

Samsung Galaxy Fold 2 – гнучкий екран та флагманське залізо

В майбутнє

Також буде цікаво