Hardnews

Названо чотири головні нововвдення iPhone 12

Обговорення
iPhone 12 Pro Max

Про лінійку iPhone 12 чуток і витоків вже дуже багато. Виходячи з їх кількості, можна майже впевнено говорити про те, що нас чекає чотири моделі: iPhone 12 з екраном діагоналлю 5,4 дюйма, iPhone 12 з екраном діагоналлю 6,1 дюйма, iPhone 12 Pro з дисплеєм діагоналлю 6,1 дюйма і iPhone 12 Pro Max з екраном розміром 6,7 дюйма по діагоналі.


Головні нововведення iPhone 12

Переходимо до найголовнішого, по перше різні джерела активно вказують на наявність у старших моделей 120-Герцевих панелей. Про це ж говорять і нові чутки. Інсайдер стверджує, що екрани iPhone 12 Pro і 12 Pro Max будуть перемикатися між режимами 60 Гц і 120 Гц в залежності від ситуації. По друге, щоб смартфони Apple продовжували залишатися одними з кращих в класі по автономності, акумулятори новинок стануть більше. Наприклад, iPhone 12 Pro Max отримає елемент ємністю 4400 мА · год. Правда, це загрожує ще більшою масою, адже поточний флагман Apple і так важить 226 г.

Третє важливе для багатьох нововведення – новий «телевик». З моменту анонса iPhone 7 Plus Купертинського гігант не міняв його оптичне наближення, але в нових апаратах, якщо вірити джерелу, буде триразовий оптичний зум замість дворазового. І по четверте, Такожми знову чуємо про зменшений виріз для модуля TrueDepth, який, крім цього, стане краще. Зокрема, поле огляду для функції Face ID буде збільшено.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк поменял правила оплаты картой и смартфонами в магазинах

В минуле

Отримати посилку на Новій пошті тепер стало складніше

В майбутнє

Також буде цікаво