Hardnews

Apple поставить “хрест” відразу на трьох моделях iPhone після анонса нового флагмана

Обговорення
iPhone 11

До презентації нових флагманських смартфонів Apple, згідно з численними витокам, залишається трохи більше місяця. За даними інсайдерів, осінній захід стане не тільки дебютом чотирьох нових гаджетів, але і фінальним акордом відразу декількох попередніх моделей, включаючи флагманські iPhone 11 Pro і Pro Max.


За заявою Twitter-аккаунта iAppleTimes, після анонса нової лінійки з підтримкою мереж 5G компанія припинить продажу відразу декількох моделей смартфонів. Очікується, що з офіційного сайту Apple зникнуть iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max і iPhone Xr. Перші два пристрої поступляться місцем новинкам, а більш доступний Xr, на думку інформаторів, «піде» через небажання вендора знижувати його вартість. В якості альтернативи покупцям буде пропонуватися iPhone SE (2020).

При цьому базову версію iPhone 11 компанія залишить у продажу за ціною $ 549 – за ті ж гроші зараз пропонується базова версія iPhone Xr. Чи знизиться роздрібна ціна на залишки Pro-версій гаджетів минулого покоління, джерело не повідомляє.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi оновила ще дев’ять смартфонів до MIUI 12 Stable ROM

В минуле

Старий Xiaomi чи iPhone тепер можна обміняти на новенький Meizu

В майбутнє

Також буде цікаво