Softnews

Популярний месенджер вміє працювати без інтернету

Обговорення
Популярна соціальна мережа заборонила анімовані картинки

Розробники найпоширенішого в усьому світі (ним користується більше, ніж 2 мільярди людей) месенджера WhatsApp не втомлюються удосконалювати роботу серверу, щоб не втратити популярність. Дійшло до того, що впроваджено навіть, здавалося б, неможливе.


Всім відомий той факт, що будь-який месенджер не може працювати без інтернету. Проте у компанії зуміли знайти вихід із такої ситуації.

Компанією Google запущено удосконалену технологію, що має назву RCS (Rich Communication Services). Вона дозволяє з легкістю користуватися її фірмовим месенджером на рівні обладнання операторів стільникового зв’язку.

Тобто, кожен абонент, якщо матиме цю передачу даних, не буде залежним від того, є інтернет чи нема. Це, так звана, альтернатива SMS, що має значні переваги:

  • повідомлення RCS швидше відправляються;
  • немає ліміту на кількість символів;
  • приходить звіт про прочитання.

Android Messages

Для нового месенджера WhatsApp інтернет не потрібен

Це досить вдалий «винахід». Жодна з компаній немає такої опції. Проте, щоб повноцінно користуватися даним сервісом потрібно, щоб стільниковий оператор, який обслуговує номер телефону, підтримував повідомлення RCS, а така можливість зараз є лише у декількох операторів у світі. Хоча з часом все може змінитися і їх стане більше.

Тим, у кого є бажання користуватися месенджером WhatsApp без підключення до інтернету, необхідно лише зайти в магазин Google Play та завантажити звідти додаток, що називається Android Messages.

Впроваджуючи щоразу оновлені технології, месенджеру обов’язково вдасться втриматися на лідерських позиціях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Відключити захист в Windows 10 стало набагто складніше

В минуле

У Київстар і досі безкоштовно обмінюють старі смартфони на нові

В майбутнє

Також буде цікаво