Hardnews

Xbox Series X отримала точну дату виходу, черга за PlayStation 5

Обговорення
Xbox Series X

Вже більше року геймерам відома приблизна дата виходу консолей нового покоління. За заявами численних інсайдерів, настільки важлива для індустрії подія має відбутися восени 2020 року. Але коли саме? Microsoft поклала край чуткам і офіційно назвала дату виходу Xbox Series X.


Згідно новини на офіційному сайті Xbox, консоль Series X з’явиться на прилавках магазинів в листопаді 2020 року. Офіційно компанія не уточнює день, але анонімні джерела вважають, що прем’єра відбудеться 6-го числа. Microsoft обіцяє укомплектувати приставку як мінімум сотнею оптимізованих для Xbox Series X ігор, що використовують нові можливості і потужності пристрою, такі як трасування променів, фреймрейт в 120 fps, швидкі завантаження і інші. Крім того, лише на цей рік корпорація запланувала реліз більш ніж 50 кроссген-тайтлів, серед яких є Assassin’s Creed Valhalla, DiRT 5, Gears Tactics, Yakuza: Like a Dragon і Watch Dogs: Legion.

Але є і погані новини: Halo Infinite доведеться почекати до 2021 року . Причини перенесення можна назвати черговими: поточні результати розробки не влаштовують ні студію 343 Industries, ні команду Xbox. Для того щоб користувачі гідно оцінили саму амбітну гру в серії Halo, 343 потрібно довести до розуму деякі критично важливі елементи. Точна дата виходу Infinite не повідомляється.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Купівля 5G смартфона в Україні зараз – гроші на вітер. І ось чому

В минуле

Їсти зі смартфоном виявилось шкідливо

В майбутнє

Також буде цікаво