Hardnews

Xiaomi опустила ціни на свої новенькі телевізори

Обговорення
Xiaomi Redmi Smart TV X

Компанія Xiaomi вже досить довго випускає новітні моделі телевізорів. Більшість людей, через високі ціни на подібну електроніку, не можуть дозволити собі їх придбати. Проте, тим, хто довго мріяв про модель телевізора від відомого виробника, 7 серпня 2020 року, Xiaomi запропонувала взяти участь в унікальній акції, яка діятиме до 1 вересня 2020 року.


За її умовами, ціна на ряд нових телевізорів стала значно нижчою. Приміром, Xiaomi Mi TV 4, котрий коштував $1282, тепер можна придбати за $861. До того ж, компанія опустила ціни на всі моделі: від найдорожчих до найдешевших. До речі, є, навіть, можливість купуючи дорогу модель телевізора, придбати одну з досить дешевих цілком безкоштовно.

Xiaomi Mi TV 4S
Великою радістю для покупців брендової техніки буде те, що серед товарів на знижку є 75-дюймовий Mi TV 4S. Вийшовши на ринок в листопаді 2018 року, його вартість була $1146, тепер його пропонують за $644. Цей телевізор з надтонкими рамками навколо екрану з роздільною здатністю 3840 на 2160 пікселів, оснащений 2 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, а ще він має 2 динаміки, потужність яких по 8 Вт. У ньому підтримується голосовий помічник, таким чином, телевізор можна використовувати, як центр управління пристроями розумного будинку з допомогою голосових команд.

Xiaomi Mi TV 4A 70

Виробник зорганізував акційні знижки з метою популяризувати фірмовий товар, для того щоб значно збільшити попит на них. Очільники компанії впевнені, що цей своєрідний рекламний хід допоможе продавати удосконалені сучасні моделі телевізорів ще активніше, ніж зазвичай.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 суттєво впав в ціні в Україні

В минуле

На українцях випробовують новий вид обману у месенджерах

В майбутнє

Також буде цікаво