Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 суттєво впав в ціні в Україні

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

З кожним роком сучасна людина прагне користуватися вдосконаленою електронікою, яка робить життя зручнішим і цікавішим. Так, на початку червня, китайські виробники представили жителям своєї країни можливість купити удосконалений Xiaomi Mi Band 5.


Українці ж мали змогу придбати новий фітнес-трекер відомої корпорації трохи згодом. Ціна, при цьому, була значно вищою, ніж на території Китаю (1400 грн). Хоча це досить звична ситуація. Українці завжди платять дорожче за подібну електроніку, й до того, що ніхто не бере до уваги їх прожитковий мінімум, який колосально різниться від країн-виробників подібних товарів.

Xiaomi Mi Band 5

Але, жителям України, цього разу все ж таки поталанило: нещодавно Xiaomi Mi Band 5 суттєво впав в ціні. Тепер він коштує від 999 гривень і поки що залишається одним із кращих у своїй ціновій категорії.

Xiaomi Mi Band 5

Ціни в українських магазинах на Xiaomi Mi Band 5

Варто нагадати, що Xiaomi Mi Band 5 оснащений безліччю датчиків і сенсорів, які мають здатність відстежувати фізичну активність. Браслет має кольоровий сенсорний 1,1-дюймовий OLED-екран із роздільною здатністю 296 на 124 пікселів, модуль Bluetooth 5.0 LE (радіус роботи якого до 50 метрів, для того щоб підключати його до смартфона). Акумуляторна батарея «розумного» годинника має місткість 125 мАг. Це дає можливість носити його в активному режимі безперервно, протягом 2 тижнів.

Значний спад ціни фітнес-трекера Mi Band 5 від Xiaomi дозволив йому швидкими темпами завоювати широку популярність не лише в Китаї, а й на території України.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо кращі смартфони за співвідношенням ціна-якість

В минуле

Xiaomi опустила ціни на свої новенькі телевізори

В майбутнє

Також буде цікаво