Softnews

Вийшла абсолютно безкоштовна альтернатива Windows 10

Обговорення
Windows 10

Розробники з Бразилії представили нову версію Linux-дистрибутива Linuxfx, ключовою особливістю якого став оригінальний інтерфейс, що практично не відрізняється від стилю оформлення актуальної операційки Microsoft. Крім того, ентузіасти реалізували багато функцій «прабатька», включаючи можливість установки додатків для Windows.


Дистрибутив Linuxfx 10.3 побудований на базі Ubuntu Linux версії 20.04 LTS, представленої в квітні цього року. На достовірному копіюванні дизайну Windows 10 розробники не зупинилися: крім меню «Пуск», панелі завдань, додатку «Провідник» і функції віртуальних робочих столів, в образ включений і офісний пакет LibreOffice, замаскований під фірмовий набір додатків Microsoft.

У дистрибутив входять браузери Chrome і Firefox, графічний редактор GIMP, плеєр VLC, а також Skype, Microsoft Teams, TeamViewer і клієнт Steam. Не забули ентузіасти і про голосового асистента Helloa з підтримкою португальського, англійської та іспанської мов, який був стилізований під Microsoft Cortana. У стандартний пакет установки також входить емулятор Wine, завдяки якому можна встановлювати Windows-сумісні програми.

Однією з особливостей Linuxfx стала можливість установки навіть на слабкі ПК з 2 ГБ оперативної пам’яті і двома обчислювальними ядрами. Дистрибутив вже доступний для скачування на офіційному сайті розробників.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Скрытая настройка в Windows 10 повышает скорость работы в два раза

В минуле

VPS-хостинг: чем отличается, на кого рассчитан

В майбутнє

Також буде цікаво