Hardnews

OnePlus Nord – найдоступніший смартфон компанії

OnePlus опублікувала в Instagram першу частину документального фільму, присвяченого новому смартфону. У ролику розповідається про створення пристрою, закладених в нього ідеях і багато іншого. Але найголовніше, що компанія показала сам пристрій, розкрила його назву і ціну.


Як заявив Піт Лау, засновник і генеральний директор OnePlus, Nord стане першим пристроєм компанії за останні кілька років, ціна якого буде нижче 500 доларів. З чуток, стартова ціна новинки складе всього $ 299.

«Запуск лінійки OnePlus Nord знаменує собою початок захоплюючої нової глави для OnePlus. Дух “Ніколи не погоджуйтеся” заснований на наданні світу кращих технологій і продуктів, але він також спрямований на те, щоб кинути виклик собі і вийти за межі нашої зони комфорту. Ми дуже пишаємося нашими провідними продуктами і продовжимо створювати більш технологічні флагмани для наших користувачів. Тепер ми раді поділитися досвідом OnePlus з ще більшою кількістю користувачів по всьому світу завдяки цій новій лінійці продуктів », – розповів Піт Лау.

OnePlus Nord

Також в ролику мигцем показали і сам OnePlus Nord. Як і передбачалося, він отримає подвійну фронтальну камеру, врізану в дисплей. На відміну від моделей серії OnePlus 8, екран у цього смартфона без загнутих країв. Разом з тим нікуди не подінуться тонкі рамки.

OnePlus також оголосила, що 1 липня відкриє передзамовлення на 100 одиниць нового смартфона. Офіційна презентація очікується в найближчі тижні.

Back to top button