Hardnews

Стало відомо скільки українців підтримують впровадження 5G

Обговорення
Vodafone

Фахівці компанії “Delta Системи безпеки” провели дослідження, в ході якого з’ясувалося, скільки українців підтримують впровадження технології зв’язку 5G.


В даному опитуванні взяли участь близько 1,5 тисячі українців у віці від 18 до 65 років. “Майже половина (48%) респондентів висловлюються не тільки на користь високошвидкісного інтернету, але також не сумніваються в тому, що технологія 5G дозволить розвивати безпілотний транспорт, телемедицину і в цілому позитивно вплине на майбутній розвиток всіх сфер життя “, – поділилися автори дослідження , додавши, що близько 28% українців також позитивно відгукуються про впровадження 5G, проте наголошують на необхідності розташування вишок на належній відстані від будинків.

Що стосується супротивників 5G, то їх, як показало дослідження, меншість – 9%, в той час як 14% опитаних українців не стали робити передчасних висновків і почекали з відповіддю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Експерт назвав випадки, в яких варто відключати геолокацію на смартфоні

В минуле

YouTube перестав працювати у мільйонів користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво