Softnews

Смартфони Redmi почнуть отримувати MIUI 12 вже сьогодні

MIUI 12

Компанія Redmi оголосила, що з завтрашнього дня почнеться поширення стабільної версії фірмової оболонки MIUI 12 для перших пристроїв бренду.


Оголошення було зроблено в китайській соціальній мережі Weibo і стосується китайських моделей Redmi. З урахуванням різниці в часових поясах, початок поширення можна очікувати вже сьогодні ввечері, 27 червня, за київським часом. До цього моменту MIUI 12 проходила різні стадії тестування на смартфонах Redmi.

Redmi не уточнила, які моделі стануть першопрохідцями. Однак під час анонса MIUI 12 було оголошено, що стабільну версію оболонки для смартфонів Xiaomi і Redmi планується поширювати в три етапи. В першу хвилю повинні увійти такі моделі Redmi: Redmi K30 Pro Zoom Edition, Redmi K30 Pro, Redmi K30 5G, Redmi K30, Redmi K20 Pro Exclusive Edition, Redmi K20 Pro, Redmi K20

Оболонка MIUI 12 базується на операційній системі Android 10. Вона пропонує значно перероблений інтерфейс, виводить анімацію на новий рівень, покращує темну тему, підвищує безпеку, пропонує перероблені фірмові програми та багато іншого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Опубліковано список ігор, які запустяться на Xbox Series X

В минуле

Lifecell запустив безлімітний тариф за 2 гривні в день

В майбутнє

Також буде цікаво