Softnews

Розробники «злили» дату виходу MIUI 13 на смартфони Xiaomi

MIUI 13

Представники компанії Xiaomi нібито опублікували в мережі скріншоти, на яких можна розгледіти офіційну дату релізу прошивки MIUI 13 на смартфони. Відповідно до даної інформації, вихід ОС запланований на II квартал 2021-го, тобто оновлення відбудеться в квітні наступного року.


Варто зауважити, що це неофіційна інформація, надав її сайт PiunikaWEB, опублікувавши в черговій новині скріншот запису розробника Xiaomi, який нібито з’явився на його сторінці в соціальній мережі. В даному повідомленні співробітник компанії дякує клієнтам, які цікавляться новинами про MIUI 13, а також зазначає, що саме інтерес публіки штовхає фірму на прискорення процесу створення нової версії прошивки.

Пізніше з’ясувалося, що джерелом цієї інформації став модератор спільноти Mi Community, яка є «інформаційним вікном» фірми Xiaomi. Саме на основі його поста був зроблений скріншот, на якому «засвітилася» дата виходу прошивки – офіційний реліз MIUI 13 повинен відбутися в квітні 2021-го року. Втім, дані розпливчасті – представники компанії не підтвердили їх, а PiunikaWEB відмовилася надавати посилання на оригінальний пост, заявляючи, що він був видалений власником.

Зрозуміло, інформація суперечить «байкам», які ходили по інтернету раніше. У цих даних «перевірені інформатори» заявляли, що Xiaomi надасть громадськості MIUI 13 ще 07 листопада, під час MDC (Mi Developer Conference), галузевого форуму, який проходив в цей час. Як тепер стало зрозуміло, сенсація не відбулася. Тому вірити чи ні зазначеній вище інформації – ваш вибір.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У мережі з’явилися рендери OnePlus 9 Pro

В минуле

На додаток Приват24 скаржаться клієнти

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle