Softnews

Нове відео з Японії набрало 70 мільйонів переглядів в TikTok

TikTok

Ті, хто вважає, що TikTok – платформа виключно для роликів з танцюльками і смішними скетчами, мають рацію лише частково. Величезну популярність там набирають і інші відео, зміст яких дуже далекий від усього перерахованого вище. Днями фантастичні 70 мільйонів переглядів раптово набрав ролик зі звичайною ванною в незвичайних обставинах.


Автором ролика виявилася японка під ніком bace8585, а на самому відео відображена її ванна кімната під час землетрусу, який стався 13 лютого. Його магнітуда дійсно була серйозною – 7,1 бала за шкалою Ріхтера. Що, власне, можна спостерігати неозброєним поглядом. Спочатку по поверхні води йдуть легкі брижі , потім з’являються невеликі бризки, а в фіналі вода б’є в повітря величезних фонтаном, як ніби в неї вселився полтергейст.

Таке незвичайне відео миттєво привернуло увагу аудиторії. Під роликом залишили вже майже 120 тисяч коментарів. Одні користувачі похвилювались за дівчину, інші вирішили позмагатися в дотепності, але, здається, всі до єдиного залишилися під враженням. З самої японкою, до слова, нічого поганого не сталося. Якщо виключити мокру підлогу і необхідність її витирати.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли, наскільки небезпечно жити поруч з вишкою стільникового зв’язку

В минуле

Секретні відео в Telegram може подивитися будь-хто

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle