Hardnews

В Україні почали продавати дешевий електричний кросовер

Chery Tiggo 3XE, електро-копія Chery Tiggo 2, почав офіційно продаватися в Україні. Це доступна електрична модель кроссовера, яка використовує те ж шасі, що і популярний у нас ZAZ Forza (Chery A13).

Даний електрокроссовер майже повторює свою бензинову версію, оскільки єдина відмінність – це фальшива радіаторна решітка і блакитний акцент на корпусі. Варто також відзначити, що кліренс у електромоделях зменшений, причиною чого є акумулятор, який встановили в підлогу електромобіля.

Chery Tiggo 3XE

Варто також відзначити, що в салоні також не дуже багато змін – оновили приладову панель, розбавили стандартну обробку блакитним кольором, а на місці, де був важіль коробки передач, тепер селектор трансмісії круглої форми.

Також важливо відзначити, що Chery Tiggo 3XE має два акумулятора на вибір, які надають 350 і 400 кілометрів ходу відповідно. При цьому мотори у даних комплектацій однакові. Електромобіль може досягати максимальної швидкості в півтори сотні кілометрів на годину. На даний момент найнижча ціна, по якій можна купити дану модель в Україні – 16 000 $.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button