Hardnews

Смартфони з великими екранами можуть нашкодити власнику

Смартфон в душі

Експерт заявив, що сучасні великогабаритні гаджети мають ряд причин, через які користувачі можуть отримати травму при їх застосуванні. Він радить перед покупкою подібного смартфону спочатку протестувати його, переконавшись в зручність особисто для вас.


За словами експерта, сучасні телефони досягли критичної межі щодо розмірів корпусу, при перетині якої використовувати їх буде травмонебезпечно. Навіть існуючі великогабаритні моделі телефонів вже можуть «нагородити» своїх власників низкою проблем зі здоров’ям. Наприклад, якщо довжина телефону більше 15 сантиметрів, а ширина 8, то при утриманні гаджета в руці виникає зайва напруга м’язів. Якщо ця напруга буде відбуватися регулярно, то в руці може виникнути травма, з часом переростаючи в хронічну форму. Ще одним неприємним наслідком використання смартфонів з великим екраном може стати різь в очах і порушення зору. Причина в зайвій яскравості моніторів великих телефонів, яка негативно впливає на зір.

Крім проблем зі здоров’ям подібні телефони можуть стати причиною чисто функціональних незручностей – великі смартфони не поміщаються в кишенях. Через це доводиться носити їх в сумках, або ж поміщати в задню кишеню штанів. В останньому випадку люди часто стають учасниками курйозних ситуацій – не вчасно вийнятий гаджет ламається, коли його власник сідає на свою п’яту точку. За прикладами ходити далеко не треба, досить подивитися відео в інтернеті, щоб зрозуміти всю глобальну небезпеку проблеми.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар разрешил следить за другими абонентами

В минуле

Monobank пропонує унікальну функцію для захисту своїх карткових рахунків

В майбутнє

Також буде цікаво