Hardnews

Realme X7 Pro Ultra: доступний смартфон з “миттєвою” зарядкою

Обговорення
Realme X7 Pro Ultra

В цьому році ми можемо спостерігати тенденцію щодо виходу смартфонів зі словом Ultra в назві. Судячи з усього, сучасні флагмани стали настільки крутими, що їм вже недостатньо позначення Pro.


Почалося все з Samsung Galaxy S20 Ultra, а зовсім недавно вийшли Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G, Xiaomi Mi 10 Ultra і Redmi K30 Ultra. Китайська компанія Oppo вирішила не відставати від цього свята життя і готує свою лінійку смартфонів Realme X7. Крім базової версії і “Pro-шки”, в дану лінійку увійде і Realme X7 Pro Ultra, який і отримає всі головні фішки. На китайському ринку апарат може продаватися під ім’ям Realme Super Cup.

Realme X7 Pro Ultra

Що ж виробник запропонує цікавого?

 Йдеться про флагманську апаратну платформу Snapdragon 865 від Qualcomm. За деякими даними, смартфон і зовсім може отримати Snapdragon 865+. Частота оновлення AMOLED-дисплея складе 120 Гц. Ще однією фішкою стане підтримка зарядки потужністю 125 Вт. Подібні показники зможуть забезпечити повну зарядку акумулятора ємністю 4500 мА / год за 15-20 хвилин. Презентація лінійки Realme X7 намічена на 1 вересня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung оновить 38 смартфонів і планшетів до Android 11 (список)

В минуле

Microsoft випустила екстрене оновлення Windows

В майбутнє

Також буде цікаво