Hardnews

Apple визнала проблему з зарядкою iPhone

iPhone 5c

Власники нових смартфонів Apple поскаржилися на проблеми з зарядкою пристроїв. Про це повідомляє видання 9to5mac.


На пов’язані з iPhone неполадки ще в листопаді звернув увагу редактор видання Бен Лавджой (Ben Lovejoy). За словами журналіста, його iPhone 12 перестав заряджатися бездротовим способом – при цьому автор пробував зарядити пристрій на трьох сертифікованих Apple Qi-пристроях. Через деякий час Лавджой звернув увагу на аналогічні повідомлення від інших користувачів нових смартфонів Apple.

Зокрема, в розпорядженні редакції опинилося листування одного з власників iPhone зі співробітником підтримки компанії. Користувач заявив, що його iPhone 12 Pro Max перестав заряджатися бездротовим способом. Після перезавантаження неполадка на деякий час усунулася, але потім зарядка знову зламалася. Представник Apple заявив, що компанія в курсі проблеми і працює над її усуненням. Журналісти зробили висновок, що американська компанія визнала проблему.

Приблизна кількість проблемних смартфонів Apple невідомо. Однак журналісти 9to5mac помітили на офіційному форумі підтримки сотні звернень. Ймовірно, що пов’язаний з зарядкою баг буде усунутий в одному з наступних оновлень iOS.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Комп’ютер vs PlayStation 5 – який ПК може зрівнятися з консоллю в продуктивності?

В минуле

Київстар роздасть абонентам по ще одному номеру

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle