Hardnews

Залишилась без машини: у касі “Ощадбанку” видали пошкоджені гроші

На порталі Мінфін жінка виклала відгук про роботу державного банку «Ощадбанк», який надав їй недійсні долари. Банкноти виявилися пошкодженими і їх не прийняли партнери дівчини, а фінустанова відмовилася безкоштовно замінювати купюри.

Ситуація сталася 26 березня в одному з відділень банку, розташованому в Хмельницькому. Жінка зняла зі своєї особистої карти 4400 доларів, скориставшись послугами каси. Отримавши гроші вона вирушила до Черкас, щоб придбати автомобіль на зняті кошти. Коли вона була вже у нотаріуса, через якого укладала угоду, з’ясувалося, що частина доларових купюр була пошкоджена. Пошкодження були дуже серйозними – частина банкнот була склеєна скотчем, інші покриті цвіллю, непомітною на перший погляд, побиті ерозією. В результаті нотаріус забракував 4 купюри номіналом в 100 доларів, відмовившись їх приймати. А дівчина виявилася в чужому місті без грошей, до того ж з’явилися серйозні проблеми з продавцем автомобіля, який, зрозуміло, відмовився забирати неякісні купюри.

Далі було ще цікавіше – за місцем знаходження жінка звернулася до відділення «Ощадбанку», зажадавши замінити кошти. Вона надала чек про покупку валюти, а також попросила підняти архіви камер спостереження, які доведуть факт укладання угоди. Однак представник банку відмовився безкоштовно замінювати купюри, заявивши, що зробити це можна з розрахунку доплати 300 гривень за одну поміняну банкноту. Тобто дівчина раптово виявилася повинна заплатити 1200 гривень за помилку, яку сам банк і допустив.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button