Названо додоток для смартфонів, якйи скачують найчастіше

Треба прочитати

Згідно зі статистикою Sensor Tower, TikTok є самим завантажуваним додатком в світі за підсумками травня 2020 року. Минулого місяця додаток для обміну короткими відеороликами скачали 111,9 млн разів, приблизно в два рази більше, ніж в травні минулого року.


Найбільшою популярністю додаток користується в Індії, на яку припадає 20% всіх завантажень. Незважаючи на те, що влада США вже висловлювалися негативно з приводу TikTok, ця країна займає друге місце за кількістю завантажень (9,3%). На платформі Android додаток TikTok посів перше місце, а на iOS воно поступилося лише сервісу для відеоконференцій Zoom.

TikTok

Згідно з раніше опублікованими даними Sensor Tower, користувачі TikTok і Douyin за місяць витратили 78 мільйонів доларів , випередивши користувачів YouTube, Tinder і Netflix, які зовсім недавно були куди більш популярними сервісами. За рік цей показник виріс в 10 разів. Китайський ринок приніс 86,6% доходу, ще 8,2% прийшло з США

TikTok був самим завантажуваним додатком в світі у всіх кварталах 2019 року, за винятком другого. У 2019 його скачали 700 мільйонів разів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей