Viber офіційно став найбруднішим месенджером сучасності

Зараз на головній

Згідно з дослідженням компанії Uswitch Limited, Viber є найнебезпечнішим для навколишнього світу месенджером. Причина – обладнання, на якому працює програма, воно виділяє в атмосферу рекордну кількість вуглекислого газу.


Як IT-компанії світ знищують

Фірма Uswitch Limited, яка спеціалізується на порівняльних дослідженнях діяльності організацій, вирішила з’ясувати, хто з компаній, чиї сайти сильніше інших «коптять небо», вносять найбільший внесок у руйнування світу. Для цього експерти проаналізували джерела енергії, які живлять сайти різних підприємств, а потім вирахували, скільки одиниць вуглекислого газу вони виділяють при відвідуванні ресурсу. Грубо кажучи, аналітики встановили, чиї сайти і підтримуюче обладнання найсильніше шкодить атмосфері планети, коли на них заходять користувачі.

З’ясувалося, що серед месенджерів саме Viber лідирує в цьому рейтингу – телекомунікаційні мережі та ЦОД компанії викидають найбільшу кількість вуглекислого газу. Однак компанія не є першим «згубником планети» серед подібних організацій, хоча і розмістилася на почесному десятому місці. Трійку лідерів займають інші підприємства:

  • на третьому місці розмістилася компанія «Нінтендо», обладнання якої викидає 11,43 вуглекислоти з кожного відвідування сайтів;
  • на другу сходинку забралася «Пінтерест» зі своїми 12,43;
  • лідером виявилася «Реддіт» з рекордними 13,05 показниками.

Також в негативному рейтингу виявилися спортивний канал ESPN, а ще найбільший прогнозист погоди AccuWeather. Ще не осоромилися виробники жіночої білизни Victoria’s Secret, агресивна і барвиста реклама в інтернеті якої дозволила обігнати навіть AliBaba за кількістю викидається вуглекислого газу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей