Softnews

Чадо під контролем: як встановити батьківський контроль на смартфоні

Багато батьків навіть не підозрюють про функції батьківського контролю, які можна встановити практично на кожен смартфон або планшет. Про те, як це зробити, розповідаємо далі.


Через Google Play

Перший спосіб, який дозволить захистити чадо від небажаного контенту. Включення батьківського контролю в магазині здійснюється через настройки. Там вам потрібно буде задати спеціальний PIN-код, який не повинна знати дитина. Після цього вона не зможе завантажувати ігри та програми фільми з віковим обмеженням. При чому максимально допустимий рейтинг батьки зможуть вибрати самостійно.

За допомогою спеціальних додатків

В 2021 році варіантів подібних програм багато, назвемо найпопулярніші з них.

Google Family Link
Google Family Link
Developer: Google LLC
Price: Free
 • Google Family Link Screenshot
 • Google Family Link Screenshot
 • Google Family Link Screenshot
 • Google Family Link Screenshot
 • Google Family Link Screenshot
 • Google Family Link Screenshot
 • Google Family Link Screenshot

Google Family Link

Офіційний додаток від Google є відмінним варіантом встановити батьківський контроль. Для того, щоб скористатися ним, потрібно діяти наступним чином:

 1. Відкрити “Налаштування” на смартфоні дитини.
 2. Знайти Google.
 3. Зайти в пункт “Батьківський контроль” і натиснути “Почати”.
 4. Вибрати “Дитина або підліток”, потім “Далі”.
 5. Увійти в уже існуючий акаунт дитини або створити новий, а потім натиснути “Далі” і зайти в свій аккаунт.

За допомогою програми можна заборонити завантаження підозрілого контенту, обмежити час використання інтернету, блокувати телефон протягом певного часу, а також відстежувати, скільки годин дитина проводить в смартфоні щодня.

Kaspersky Safe Kids

Програма від виробника популярного антивіруса. Функціонал у неї широкий, причому навіть у безкоштовній версії. Можна дивитися, що ваше чадо шукає в інтернеті, якими програмами користується, регулювати все це або зовсім відключати.

Купивши платну версію, ви отримаєте доступ до більш просунутих інструментів. Можна дивитися історію запитів на Ютубі, стежити за зарядом батареї, моніторити активність в соцмережах і навіть геолокацію. Як тільки дитина спробує покинути межі зазначеної в програмі території, на смартфон батька прийде повідомлення.

Де мої діти

Ще одна прога з непоганим функціоналом. Є як безкоштовна опція, так і три варіанти підписки. У всіх випадках можна спостерігати за необмеженою кількістю дитячих пристроїв. Окремо можна підключити функцію прослушки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button