Vodafone

«Vodafone» запустив найкращий тариф з безлімітним інтернетом

Компанія Vodafone, як учасник «великої трійки», намагається робити все можливе для того, щоб якомога більше людей використовували всі ті послуги і можливості, доступ до яких вона надає за рахунок своєї фірмової інфраструктури, зустріти яку можна в 24 областях України, де у неї є своє покриття в мережах 2G, 3G і 4G LTE для обслуговування абонентів. Спеціально заради того, щоб розвиватися з максимальною можливою швидкістю, даний учасник «великої трійки» вважав за необхідне запустити найкращий тарифний план з безлімітним інтернетом.


В рамках цього самого тарифу клієнту телекомунікаційної компанії надають цілу масу можливостей, витрачати всі з яких він може на свій власний розсуд на будь-які цілі і потреби. В рамках тарифного плану клієнтам компанії надають необмежену кількість гігабайт мобільного інтернету, причому на максимальній швидкості з усіх можливих, а здатна вона досягати величезного значення в цілих 200 Мбіт / с. За рахунок пакета інтернет-трафіку можна навіть завантажувати торренти і роздавати доступ до глобальної мережі на інші гаджети.

Speedtest

Всі клієнти цього стільникового оператора при використанні нового тарифу також будуть стабільно щомісяця отримувати 300 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, а також, крім того, за 3 гривні в день можна отримати безлімітні дзвінки за кордон на ряд обраних номерів.

Vodafone

Все це пропонує тарифний план під назвою «SuperNet Turbo», а доступний він на таких вигідних і привабливих умовах в багатьох частинах країни, в тому числі в Львівській області, де підключити його собі можуть всі бажаючі. Обходиться цей самий тариф в 75 гривень за 4 тижні використання.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button