Vodafone

Vodafone надає безкоштовні пакети з інтернетом і дзвінками на всю зиму

Український мобільний оператор Vodafone пропонує приєднатися до унікальної акції – власники певних пакетів послуг звільняються від необхідності платити за інтернет і дзвінки на всю зиму. Стати учасником спеціальної програми може будь-який користувач, активувавши один з перерахованих нижче тарифів.


Дану послугу компанія надає через передбачуваний локдаун, який повинен трапиться в січні 2021 року і торкнеться всіх жителів України. Спеціально для полегшення труднощів, які очікують жителів країни в цей період часу, розроблена акція «Всі свої». Вона передбачає безліміт на 4G-інтернет, дзвінки в межах мережі, а також підписку на різні сервіси. Акція триватиме до 15 січня включно, після закінчення терміну дії її можуть продовжити.

Для приєднання до спеціальної програми потрібно поповнити рахунок, перебуваючи на одному з пакетів Vodafone Super Net і Super Net 2019. Активувати послугу можна як поповнивши рахунок, так і перейшовши на зазначений тарифний план з іншого пакета Vodafone. Перехід можна здійснити через сайт компанії, а також відвідавши будь-який магазин-партнер «Водафон». Власники додатків VideoPASS, Online PASS та Social PASS також отримають безлімітний 4G-інтернет на час дії акції.

Додаткову інформацію про можливості для користувачів нової програми можна отримати на офіційному сайті компанії, а також під час бесіди з оператором гарячої лінії. Vodafone попереджає, що умови спеціальної пропозиції можуть змінюватися, тому слід стежити за новинами на ресурсі фірми https://www.vodafone.ua/ru/usisvoi.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Огляд Demon’s Souls – ось як варто починати нову генерацію

В минуле

Видаліть ці додатки зі смартфона і він буде працювати швидше

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle