Vodafone

Vodafone запустив вкрай вигідний тарифний план

Попит на послуги телекомунікаційних компаній стрімко зростає з кожним днем, тобто все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб їх використовувати на постійній основі, і у цього є ціла маса різних причин. Одним з найбільших операторів зв’язку в Україні послугами якого користується практично вся країна, є Vodafone, а робить він все заради того, щоб якомога ширше коло людей користувався останніми, адже саме від цього залежить загальний прибуток всієї компанії. На тлі всього цього даний учасник «великої трійки» вирішив запустити вкрай вигідний тарифний план, конкурентів у якого практично немає.


За новий тариф все-таки потрібно платити гроші на постійній основі, але при цьому натомість він надає солідні пакети хвилин дзвінків і текстових повідомлень. Новий тариф від Vodafone включає в себе 300 хвилин дзвінків на всі номери України, в тому числі міські, а якщо і цього виявиться мало, то можна підключити послугу “Багато розмов” і отримати відразу 700 хвилин, яких точно буде достатньо переважній більшості абонентів. Ну і як завжди всі дзвінки всередині мережі обійдуться в 0 грн, а за кордон можна дзвонити по 3 гривні в день.

Вигідний тариф Vodafone

Не забув Vodafone і про солідний обсяг інтернет трафіку, він в тарифі “безлімітний”, але насправді швидкість буде падати після витрачання 3 Гб за добу, а на наступний день вона буде відновлена ​​до максимуму в мережах 2G, 3G і 4G LTE.

[adsforwp id=”10622″]

Весь цей набір можливостей пропонує тарифний план Vodafone SuperNet Turbo, який діє в багатьох областях України. Вартість тарифу становить скромні 75 гривень на місяць, а не за 4 тижні, як це буває у інших операторів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button