Vodafone

Vodafone почав видавати нові смартфони в обмін на старі

Обговорення
Vodafone

Стільниковий оператор Vodafone ввів в Україні нову акцію – будь-який бажаючий може принести свій старий смартфон в сертифікований центр компанії і отримати в обмін новий телефон. Оцінювач визначить поточну вартість вашого апарату і запропонує на вибір будь-який, відповідний за ціною, телефон з наявних у продажу.


Дану інформацію заявили офіційні представники Vodafone в Україні. Для реалізації програми компанія запросила професійних оцінювачів, які будуть з’ясовувати поточну вартість принесених смартфонів за кількома критеріями – в поле зору експертів потрапить стан, функціональні можливості, вік і бренд агрегату. Після цього буде оголошена ціна покупки старого смартфона. Потім можна або використовувати отримані гроші, або доплатити, і придбати будь-який інший телефон з присутнього на вітринах.

Щоб смартфон взяли на перевірку, необхідно показати, що він включається, на поверхні відсутні сліди попадання вологи, а в додатках не було збережених паролів до акаунтів. Власник повинен мати при собі паспорт та іденкод. Звернутися можна в будь-яке представництво Vodafone в Україні, на перевірку приймаються не тільки телефони, але і планшети.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung планує випустити топовий Galaxy для бідних

В минуле

Монобанк спростив життя своїм клієнтам, знизивши тарифи

В майбутнє

Також буде цікаво