VodafoneНовини

Vodafone запустив важливу послугу, яка потрібна майже всім українцям

Останнім часом компанія Vodafone запускає все більше і більше послуг, які покликані привернути до неї увагу українських покупців. Про низку інновацій від другого за розміром оператора мобільного зв’язку України ми вже писали. Сьогодні ми пропонуємо вам розглянути ще одну, а саме – можливість оплати проїзду за допомогою СМС-повідомлення. Це досить корисно і зручно: більше не потрібно постійно передавати гроші по салону або заходити в ларьок перед кожною поїздкою, а також не треба переживати, що смартфон не зможе нормально відсканувати QR-код для безконтактної оплати. Такі випадки вже траплялися, і виходило, що людей штрафували контролери абсолютно на рівному місці: вони були впевнені, що успішно оплатили проїзд.


Проїзд по СМС

Одна з головних переваг оплати квитка за допомогою СМС-повідомлення від Vodafone – не потрібно обов’язково мати смартфон з доступом в інтернет, або ж паперові гроші на проїзд. Також «водафоновскій» електронний квиток не потрібно будь-яким чином активувати або «компостувати» – він вважається вже активованим. Від вас вимагається лише відправити СМС-повідомлення з кодом на спеціальний номер 877. Регістр значення не має, але всі букви повинні бути тільки латинськими. Після того, як ви відправите повідомлення, сума за проїзд спишеться з вашого рахунку, а на номер, з якого ви відправили, прийде відповідь СМС – це і буде ваш електронний квиток, який потрібно показати контролеру.

[adsforwp id=”10622″]

Список кодів ви зможете знайти на офіційному сайті компанії Водафон, за посиланням. На даний момент послуга діє в таких українських містах, як Вінниця, Житомир, Львів та Івано-Франківськ, в подальшому планується запустити її по всій країні всюди, де ходять трамваї і тролейбуси. У разі, якщо ви випадково видалили СМС-квиток, або ж вам не прийшло повідомлення, можете спробувати отримати дублікат. Для цього на той же номер 877 потрібно відправити СМС-повідомлення з літерою «D» або «d». Вам відразу ж прийдуть дублікати всіх діючих СМС-квитків, записаних на ваш номер. Зверніть увагу на обмеження: після оплати проїзду у вас на рахунку повинно залишатися не менше трьох гривень, в день можна придбати не більше ста квитків на суму не більше тисячі гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button