Softnews

Найпопулярніший месендежр почав виплачувати гроші своїм користувачам

Найбільш популятрним месенджером у світі на даний момент являється WhatsApp. В даний час це програмне забезпечення є настільки поширеним і популярним, що понад 2 млрд людей, що проживають в різних частинах Землі, намагаються вирішувати за допомогою даного сервісу якомога більше найрізноманітніших завдань, пов’язаних зі спілкуванням, причому як в особистих цілях, так і в будь-яких інших, аж до вирішення бізнес-завдань. Щоб робити його все більш популярним, адміністрація сервісу знову і знову впроваджує в нього різні нові функції.


Цей месенджер був запущений ще в 2009 році. На початковому етапі планувалося стягувати з усіх користувачів за можливість його використання $ 1 на рік, однак в кінцевому результаті від такої моделі відмовилися, вважаючи, що буде краще, якщо це програмне забезпечення буде завжди залишатися в повній мірі безкоштовним . За допомогою цього сервісу можна обмінюватися текстовими і голосовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки, дзвонити по відеозв’язку, спілкуватися в групових чатах, а також вирішувати цілу масу інших завдань, аж до пересилання різних файлів. Це програмне забезпечення є неймовірно поширеним в першу чергу за рахунок підтримки системи шифрування, а також, крім того, завдяки адаптації під жителів тих чи інших країн світу.

WhatsApp

Як стало відомо, починаючи з 1 травня найпопулярніший месендежр почав виплачувати гроші своїм користувачам. Все це відбувається в рамках платіжного сервісу під назвою WhatsApp Pay, а працює він прямо всередині месенджера. За рахунок цього всі користувачі можуть легко отримати певну грошову суму на обмежений період часу, зробивши це без зайвих документів і без необхідності виходити куди-небудь з дому. Нічого подібного ще не так давно ніхто не міг запропонувати навіть і близько, проте тепер це стало вже реальністю. По суті, гроші надаються в борг, тобто в кредит, проте по вкрай низькою процентною ставкою і без необхідності збирати різні документи.

WhatsApp

Крім того, на відміну від звичайних кредитних грошей, їх можна обміняти на готівку без комісії, або ж передати іншій людині без комісії, зробивши це прямо через найпопулярніший в світі месенджер. Отримати грошові кошти без зайвих бюрократичних проблем вже можуть жителі Індії, де і працює платіжна система WhatsApp Pro, однак уже в недалекому майбутньому нова розробка самого популярного в світі мессенджера повинна також виявитися доступна в інших країнах, в тому числі, можливо, і на території України. Як тільки це станеться, користувачі даного сервісу, незалежно від місця свого проживання, отримають можливість брати гроші в борг на будь-який період часу, роблячи це на набагато більш вигідних і зручних умовах, ніж в традиційних фінансових установах.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button