Softnews

«Дія» зламалась: користувачі повідомили про проблеми в роботі

Так чи інакше, кожен з нас напряму залежить від документів. Саме через це було створено додаток під назвою «Дія». В ньому доступні всі документи в електронному режимі, що значно полегшує наше життя. Не треба носити з собою ніяких паперів, а достатньо лише відкрити додаток і все, одразу доступні всі документи в одному місці. Але іноді бувають проблеми навіть з додатком. Саме така подія нещодавно і сталася.


Інформація стосовно головного веб-сайту Дії

30 квітня, ще з самого ранку, користувачі «Дія» почали повідомляти, що в додатку стався збій, і деякі функції взагалі стали недоступними. Напевно на свята відпочинок вирішили взяти всі і все. Ця інформація стосується виключно офіційного сайту diia.gov.ua.

Інформація щодо роботи мобільного додатку

На даний момент документи недоступні і в додатку, про це повідомляє Володимир Фльонц, головний управляючий організації «Електронна демократія». Для багатьох людей це справжня проблема, адже більшість вже звикли саме до використання документів в електронному вигляді.

Але «Дія» дала коментар на рахунок цієї проблеми. Повідомляється, що саме в даний момент можна зустрітись з проблемами технічного характеру, вони пов’язані з роботою хостинг-провайдера, на якому і знаходяться додаток та сам портал. В більшості випадків, користувачів зустрічає надпис, який повідомляє, що наразі підключення до реєстру відсутнє, але часом все ж вдається отримати доступ до своїх документі.

Зараз активно ведуться роботи, і команда «Дії» докладає максимум зусиль, аби тільки все полагодити і повернути як додаток, так і веб-сторінку до нормальної і правильної роботи. Додається, що трохи пізніше можна спробувати скористатися сервісом повторно, адже помилка з’являється не завжди.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button