Softnews

Windows 10 отримає сильного конкурента від HUAWEI

В результаті американських санкцій HUAWEI почала активно розробляти альтернативу сервісів Google. Але компанія прагне звести до мінімуму залежність від західних рішень не тільки в мобільному сегменті, але і в сфері персональних комп’ютерів. Саме тому вона має намір відмовитися від Windows 10 на користь власної ОС.


При анонсі HarmonyOS представники HUAWEI заявили, що ця операційна система буде кросплатформним рішенням і зможе працювати на різних пристроях, включаючи розумні годинники, персональні комп’ютери і автомобілі. Слідуючи своїм планом, вже в цьому році китайський гігант має намір почати випускати персональні комп’ютери під управлінням HarmonyOS 2.0, відмовившись від Windows 10. Крім того, замість процесорів Intel і AMD в них будуть використовуватися чіпи власної розробки Kunpeng. 

За словами інсайдерів, поки що мова йде тільки про випуск таких пристроїв на китайському ринку. Ймовірно, для інших регіонів HUAWEI поки буде використовувати Windows 10.

Раніше HUAWEI вже впроваджувала операційну систему HarmonyOS на розумних телевізорах . Що стосується смартфонів, компанія продовжує встановлювати на них Android, але без мобільних сервісів Google, замінивши їх власної альтернативою з магазином додатків AppGallery.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button