Softnews

Windows 10 отримає сильного конкурента від HUAWEI

Обговорення
Windows 10

В результаті американських санкцій HUAWEI почала активно розробляти альтернативу сервісів Google. Але компанія прагне звести до мінімуму залежність від західних рішень не тільки в мобільному сегменті, але і в сфері персональних комп’ютерів. Саме тому вона має намір відмовитися від Windows 10 на користь власної ОС.


При анонсі HarmonyOS представники HUAWEI заявили, що ця операційна система буде кросплатформним рішенням і зможе працювати на різних пристроях, включаючи розумні годинники, персональні комп’ютери і автомобілі. Слідуючи своїм планом, вже в цьому році китайський гігант має намір почати випускати персональні комп’ютери під управлінням HarmonyOS 2.0, відмовившись від Windows 10. Крім того, замість процесорів Intel і AMD в них будуть використовуватися чіпи власної розробки Kunpeng. 

За словами інсайдерів, поки що мова йде тільки про випуск таких пристроїв на китайському ринку. Ймовірно, для інших регіонів HUAWEI поки буде використовувати Windows 10.

Раніше HUAWEI вже впроваджувала операційну систему HarmonyOS на розумних телевізорах . Що стосується смартфонів, компанія продовжує встановлювати на них Android, але без мобільних сервісів Google, замінивши їх власної альтернативою з магазином додатків AppGallery.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Власники смартфонів Xiaomi зможуть спробувати MIUI 12 вже найближчим часом

В минуле

MIUI 12 з сервісами Google доступна для трьох дестяків смартфонів Xiaomi і Redmi

В майбутнє

Також буде цікаво