Hardnews

Microsoft поділилася першою фотографією зі складного смартфона Surface Duo

З моменту презентації складного Android-смартфона Surface Duo в жовтні минулого року компанія Microsoft більше не ділилася ніякими новими подробицями про нього. Перервати мовчання вирішив глава продуктової лінійки редмондської корпорації Панос Панай. Він поділився першою фотографією, знятою на незвичайний апарат. 


«Ділюся особливим моментом, закарбованим на мій Surface Duo. Поки я працюю вдома, Костас навчається вдома. Сьогодні ми ділимо мій офіс. Здорово, що у нього є такі інструменти, як Windows і Surface, які допомагають йому вчитися в цей час », – підпис до фото.

Топ-менеджер Microsoft поділився фотографією через Instagram, вирішивши показати атмосферу у себе вдома в період карантину. На знімку його син робить уроки за допомогою планшета Surface Pro і бездротових навушників Surface Headphones.

На жаль, але оцінити якість знімка після завантаження в соцмережу вкрай складно. Однак цікавим є той факт, що у представленого в минулому році зразка Surface Duo була тільки фронтальна камера. Не ясно, чи зроблено опубліковане фото на фронталку або ж Microsoft за минулі півроку допрацювала смартфон і оснастила його основною камерою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button