Hardnews

Redmi Note 9 Ultra: телефон отримає 108-Мп камеру при рекордно низькій ціні

Обговорення
Redmi Note 9S

Незабаром на просторах Китаю з’явиться новенький Redmi Note 9 Ultra, який насправді є Redmi Note 10. Але як би ви не назвали телефон, переваги від цього не зникнуть – смартфон буде володіти могутньою камерою, відмінним процесором, при цьому зберігаючи невисоку ціну.


Варто окремо відзначити плутанину з назвою – майбутній флагман Redmi може отримати назву Redmi Note 9 Ultra, незважаючи на те, що компанія ще в квітні 2020 року анонсувала вихід іншого телефону під кодом Note 9 Pro і Note 9. Швидше за все, таким чином компанія поступила з- за бажання схопити трохи слави Note 9, продовживши називати успішну лінійку однаково, але з приписками (на кшталт Limited Edition, Mega, Ultra і так далі). Як би там не було, назва Note 9 закріпилася за телефоном тільки в Китаї, а на території Європи він швидше за все вийде під найменуванням «Redmi Note 10».

Важливо уточнити – офіційний анонс пристрою ще не відбувся, а зазначена раніше інформація вважається інсайдерською. Експерти вважають, що Redmi анонсує девайс найближчим часом, цього місяця має пройти перший показ. Але в мережі вже маса інформації про телефон, яка просочується крізь захист компанії від імені різних співробітників. Відомо, наприклад, про технічні характеристики телефону – керувати ним стане процесор Snapdragon 750G, а любителі знімати все навколо напевно зрадіють 108 Мп камері, а також барвистому дисплею з частотою оновлення 120 Гц, на якому буде дуже зручно грати. За всю цю красу доведеться викласти $ 250 / $ 150 в залежності від комплектації.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google допомагає стежити за хворими на Covid поблизу через Google Maps

В минуле

Названо тривожні симптоми в роботі Android-смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво