Redmi Note 9 Ultra: телефон отримає 108-Мп камеру при рекордно низькій ціні

Зараз на головній

Незабаром на просторах Китаю з’явиться новенький Redmi Note 9 Ultra, який насправді є Redmi Note 10. Але як би ви не назвали телефон, переваги від цього не зникнуть – смартфон буде володіти могутньою камерою, відмінним процесором, при цьому зберігаючи невисоку ціну.


Варто окремо відзначити плутанину з назвою – майбутній флагман Redmi може отримати назву Redmi Note 9 Ultra, незважаючи на те, що компанія ще в квітні 2020 року анонсувала вихід іншого телефону під кодом Note 9 Pro і Note 9. Швидше за все, таким чином компанія поступила з- за бажання схопити трохи слави Note 9, продовживши називати успішну лінійку однаково, але з приписками (на кшталт Limited Edition, Mega, Ultra і так далі). Як би там не було, назва Note 9 закріпилася за телефоном тільки в Китаї, а на території Європи він швидше за все вийде під найменуванням «Redmi Note 10».

Важливо уточнити – офіційний анонс пристрою ще не відбувся, а зазначена раніше інформація вважається інсайдерською. Експерти вважають, що Redmi анонсує девайс найближчим часом, цього місяця має пройти перший показ. Але в мережі вже маса інформації про телефон, яка просочується крізь захист компанії від імені різних співробітників. Відомо, наприклад, про технічні характеристики телефону – керувати ним стане процесор Snapdragon 750G, а любителі знімати все навколо напевно зрадіють 108 Мп камері, а також барвистому дисплею з частотою оновлення 120 Гц, на якому буде дуже зручно грати. За всю цю красу доведеться викласти $ 250 / $ 150 в залежності від комплектації.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «lifecell» запустил лучший на рынке тарифный план по очень низкой цене

Мобильный оператор Lifecell, не оставляющий попыток догнать остальных операторов «большой тройки», не перестает радовать абонентов дешевыми тарифами. Такими, как...

Більше схожих статей