Без категорії

Гнучкий дисплей нового Samsung Galaxy Fold зламався на другий день роботи

На початку вересня стартував продаж оновленого Samsung Galaxy Fold, після того, як перший випуск складного гаджета був відкладений через проблеми з екраном. Але мабуть, проблеми з дисплеєм так і не були вирішені.

Журналіст TechCrunch Брайан Хитрий повідомив про поломку основного екрану переробленого Samsung Galaxy Fold. Приблизно через 27 годин роботи, на дисплеї складного смартфона, з’явилася яскраво забарвлена пляма, розміром трохи менше сантиметра в діаметрі. Журналіст зазначив, що ніяких екстремальних тестів з апаратом не проводив, що не кидав його і не занурював у воду.

Samsung Galaxy Fold

Власник нещасливого гаджета передбачає, що проблема була викликана натисканням на дисплей при закритті пристрою. На даний момент пошкоджений Galaxy Fold відправлений виробникові для з’ясування причини поломки.

Нагадаємо, що Samsung випустила спеціальну інструкції по використанню Galaxy Fold, де рекомендується не прикладати надмірних зусиль при закритті гаджета, не класти об’єкти на екран перед тим, як його закрити, не мочити дисплей і не використовувати власний захист екрану.

Samsung Galaxy Fold

Відомо, що в перший рік після придбання Galaxy Fold, можна буде поміняти пошкоджений дисплей за $ 150. Але послуга Premier Service покриває тільки один не гарантійний випадок пошкодження і діє тільки за умови покупки пристрою до кінця поточного року. І скористатися даною послугою поки можна лише в США.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button