Hardnews

Експерти назвали причини, через які потрібно відключати інтернет на смартфоні

Представники IT-індустрії пояснили, чому ви повинні відключати інтернет на смартфонах і планшетах, коли ви ним не користуєтеся. Відповідно до думки провідних експертів індустрії, включене постійно інтернет-з’єднання може значно знизити довговічність телефону.

Згідно з опитуваннями користувачів мобільних пристроїв, 95% з них ніколи не відключають інтернет навіть тоді, коли його не використовують. Це погана звичка, яка безпосередньо впливає на довговічність смартфона. Причина проста – програми, які встановлені практично на всіх телефонах, продовжують функціонувати навіть в режимі очікування смартфона, при цьому завантажуючи масу інформації з мережі. Яскравий приклад – додатки Facebook і YouTube, які в режимі реального часу оновлюють інформацію на сторінках користувачів, фіксують додавання матеріалів і т.д. Через цю активності батарея телефону постійно знаходиться під напругою і витрачає свій заряд, що негативно позначається на її довговічності. По суті, акумулятор поступово ламається, причому робить це даремно.

Така ж ситуація з Wi-Fi – якщо не відключати інтернет під час «простою» гаджета, він буде постійно шукати поблизу активні точки доступу, підключатися до них і всіляко навантажувати телефон. Коли цих точок немає, то підключається мобільний модем, який також продовжує відправляти і отримувати пакети через інтернет. Вся ця активність важким тягарем лягає на батарею, яка отримує величезне навантаження практично без відпочинку. Це сильно знижує її термін придатності, а також призводить до швидкої розрядки, що напевно не сподобається користувачеві, який побачить наполовину розряджений телефон, який він не використовував.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button