Hardnews

Один із недоліків Xiaomi Mi Band 5 глибоко розчарував покупців

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Закономірним є той факт, що, чим удосконаленіший гаджет, тим більше користувачів хочуть його придбати. Крім того, переплачувати за малофункціональний, наприклад, наручний годинник нікому не хочеться.


Відтоді, як на ринку, в червні 2020 року, з’явилися трекери китайського виробництва Xiaomi Mi Band 5 за доступною вартістю та з рядом інших переваг у покупців подібної продукції з’явився шанс придбати якісну й не надто дорогу річ.

Варто акцентувати увагу на тому, що цей спортивний браслет технічно оснащений на високому рівні: він має AMOLED-дисплей (1,1 дюйма) і роздільну здатність 294х126 пікселів, що «підтримує» кольорові картинки. Його управління сенсорне. Корпус фітнес-трекера полікарбонатний та оснащений захистом від води та пилу за стандартом IP68 (він дозволяє занурення на глибину до 50 метрів). Модуль Bluteooth 5.0 LE «дає дозвіл» підключатися до мобільних пристроїв, а акумуляторна батарея (з підтримкою технології швидкого заряджання) має місткість 125 мАг. Вага «розумного» годинника всього лише 12 грамів.

Xiaomi Mi Band 5

З допомогою Xiaomi Mi Band 5 можна вести стеження за фізичною активністю, вимірювати пульс в автоматичному і ручному режимах. Спортивний трекер можна використовувати, як будильник. Ним є можливість, управляти відтворенням музики на мобільному пристрої, читати повідомлення з телефону, відчувати вібрацію вхідних дзвінків та інше.

Проте, серед маси «плюсів» користувачі віднайшли й недолік. Мається на увазі те, що в міжнародній версії браслету, яка продається в Україні, Європі та інших країнах світу немає чіпа NFC. Тобто скористатися гаджетом для оплачування покупок у магазинах, громадському транспорті, тощо неможливо. Користувачі, вважають, що через це Xiaomi Mi Band 5 мав би коштувати дешевше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Монобанк поменял тарифы для своих клиентов

В минуле

Прихована настройка в месенджері дозволяє читати чуже листування

В майбутнє

Також буде цікаво