Hardnews

Samsung поставила хрест на 3 популярних смартфонах

Південнокорейський технологічний гігант Samsung офіційно поставив хрест одразу на декількох популярних смартфонах. Компанія припиняє підтримку Samsung Galaxy A51, Galaxy A41 і Galaxy M01 з 2024 року. Ці бюджетні смартфони, випущені у 2020 році, більше не будуть отримувати оновлення операційної системи та патчі безпеки.

Припинення підтримки викликає потенційні проблеми з безпекою. Без регулярних оновлень від інженерів Samsung ці пристрої можуть виявитися вразливими до актуальних загроз. Журналісти відзначають теоретичні ризики, пов’язані з використанням застарілих пристроїв після закінчення періоду їх підтримки.

Спочатку Samsung зобов’язалася надавати патчі безпеки для Galaxy A51, Galaxy A41 і Galaxy M01 протягом чотирьох років. Тепер, коли цей період завершився, компанія більше не зобов’язана обслуговувати ці пристрої.

У зв’язку з цим PhoneArena підкреслила, що Samsung представила Galaxy A55 у березні 2024 року. Ця нова, доступна за ціною модель обіцяє розширену підтримку: чотири роки оновлень Android і п’ять років патчів для системи безпеки, що демонструє зростаючу прихильність Samsung до довговічності пристроїв.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button