Hardnews

Які смартфони найпотужніші? Від китайських флагманів до народного Samsung Galaxy

Бенчмарк AnTuTu є головним мірилом продуктивності Android смартфонів. Його творці щомісяця публікують рейтинг пристроїв, які набрали в тесті найбільшу кількість балів. Днями вони викотили добірку найбільш потужних флагманів і моделей середнього цінового сегмента, які вже можна купити на міжнародному ринку.


Результати вийшли цікаві – список сильно відрізняється від аналогічного топа AnTuTu для Китаю.

Найпотужнішим флагманом вперше опинився апарат фірми Realme – це модель GT з результатом 822 869 балів. Як і інші девайси, що потрапили в десятку, вона побудована на базі процесора Snapdragon 888. Але на відміну від них Realme GT позиціонується як «бюджетний флагман» без зайвих наворотів, тому коштує апарат майже в два рази дешевше конкурентів.

Realme GT
Realme GT

У спину Realme дихає iQOO7 з 821 416 балами в активі – це смартфон від дочірнього бренду Vivo, який разом з Realme належить корпорації BBK. Ну а третє місце п’єдесталу дісталася ігровому флагману Asus ROG Phone 5, він заробив в AnTuTu 819 197 «папуг».

AnTuTu травень 2021
AnTuTu травень 2021 – флагмани

В середньому ціновому сегменті найпотужнішим смартфоном став Xiaomi Mi 11 Lite на новітньому чіпі Snapdragon 780G, йому вдалося набрати 525 606 балів. На другому місці Huawei Nova 7, а замкнув трійку лідерів з невеликим відривом Honor 30. Обидва смартфони оснащені процесором Kirin 985, не підтримують Google-сервіси і офіційно не продаються в Україні.

AnTuTu травень 2021
AnTuTu травень 2021 – середнячки

Цікаво, що в п’ятірку лідерів потрапив новий смартфон Samsung – Galaxy A52 5G. Корейці раніше часто жертвували продуктивністю своїх середньобюджетників на догоду іншим характеристикам, але в цьому році вирішили поміняти політику, оснастивши модель потужним Snapdragon 750G. Як виявилося, не дарма.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button