Hardnews

ZTE Axon 11 – один з кращих середнячків на ринку

Обговорення
ZTE Axon 10 Pro

Компанія ZTE офіційно анонсувала свій флагманський смартфон ZTE Axon 11, заявивши, що він є кращим одразу за кількома статтями.


По-перше, виробник стверджує, що ZTE Axon 11 є найлегшим мобільним телефоном з підтримкою мереж п’ятого покоління. По-друге, це найлегший (168 г) і найтонший (7,9 мм) 5G-смартфон в своїй ціновій категорії. По-третє, ZTE Axon 11 є єдиним 5G-смартфоном в своєму класі, який оснащений зігнутим екраном. Нарешті, виробник стверджує, що у нього найвужча нижня рамка в своєму класі.

Пристрій оснащений екраном діагоналлю 6,47 дюйма розширенням 2340 х 1080 пікселів, який займає 92% лицьовій панелі. В якості апаратної основи виступає однокристальна система Qualcomm Snapdragon 765G, смартфон отримав до 8 ГБ оперативної і 256 ГБ незалежної флеш-пам’яті.

ZTE Axon 11

Фронтальна камера, яка розташована в каплевидному вирізі у верхній частині дисплея, має розширення 20 Мп. В основній камері, яка розташована в квадратному блоці в лівій верхній частині задньої панелі, знаходяться датчики зображення роздільною здатністю 64, 8, 2 і 2 Мп.

Ємність акумулятора становить 4000 мА • год, комі того, ZTE Axon 11 отримав подвійну систему охолодження, включаючи СЖО. Однокристальна система покрита модернізованим нановуглецевим волокном, яке має подвоєну теплопровідність в порівнянні зі звичайними тепловідвідними матеріалами.

ZTE Axon 11

Версія з 6/128 ГБ пам’яті оцінена в 379 доларів, версія з 8/128 ГБ пам’яті коштує 421 доларів, старша версія з 8/256 ГБ пропонується за 478 доларів.

Продажі почнуться 30 березня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новый сотовый оператор запустил самый выгодный тариф в Украине

В минуле

Названо препарат, який може допомогти про коронавірусі

В майбутнє

Також буде цікаво